Endüstriyel Isıtma Soğutma ve Havalandırma Sistemleri

Şehri Soğutma Websitesine Hoşgeldiniz

Beyoğlu İSTANBUL

Bize Ulaşın

(+90) 0 539 578 12 57

Çalışma Saatleri

Ptesi-Ctesi: 8.30-18.00

Soğutma ve İklimlendirme Sistemleri Nedir

İstanbul'da Şehr-i Soğutma firmamız, projelerinize uygun çözümler geliştirmektedir.

İKLİMLENDİRME VESOĞUTMA SİSTEMLERİ

Soğutma sistemleri mekanların istenilen soğuklukta tutulması için iç ortamdan dış ortama olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir.

İklimlendirme ve soğutma ihtiyacı, bulunulan mekanın sıcaklığını, nemi, temiz hava miktarını ve bu mekanlarda insan sağlığını korumak için yapılan sistemlerdir. İklimlendirme ve soğutma işleminin gerçekleşmesi için, teknolojik elektronik donanımlardan faydalanılır. Yaz, kış iklimlendirme ve soğutma işlemi yapılmalıdır.

Gıda ve farklı sanayi sektörlerinde uygun sıcaklık ortamında saklanıp ürünlerin bozulmadan korunabilmesi için de, iklimlendirme ve soğutma sistemi gerekir.

Şehr-i Soğutma firmamız, ihtiyacınız olan projeleri uzman ekibi ve deneyimi ile, taahhüt ettiği sürede tamamlamaktadır. Havalandırma ve Isıtma, Soğutma Sistemleri uzmanı olarak uzun yıllardır ürün ve hizmet verdiğimiz bir çok firma ve kuruluşun memnuniyeti ile firmamızı geleceğe daha emin adımlarla taşımaktayız

Endüstriyel Soğutma ve İklimlendirme Sistemleri alanında hizmet veren firmamız kalitesi ile her geçen gün soğutma ve ısıtma sistemleri sektöründe daha aranılan bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

İstanbul İklimlendirme Soğutma Sistemleri
Isıtma ve Soğutma Sistemleri İstanbul

EndüstriyelIsıtma ve Soğutma
Sistemleri

iklimlendirme ve soğutma tesislerinin kurulu olduğu alanlardan tekstil, kimya, tütün, sanayi, ilaç, gıda gibi havanın belirli sıcaklıkta ve temizlikte olduğu ortamlarda, imalat daha verimli ve sağlıklı ortamlarda yapılmaktadır.

Enerji ve Soğutma Sistemleri İhtiyaçlarınıza En Uygun, Yüksek Standartlı Projelerimiz ile Çözümler Sunmaktayız.

Endüstriyel Isıtma Soğutma ve Havalandırma Sistemleri